Regeneracja tylnej belki w samochodach Peugeot i Citroen, tylna belka Peugeot 206 oraz tylna belka.

Tysiące naprawianych belek MIESIĘCZNIE! Zadzwoń

Strona główna || regeneracja tylnej belki Tylna belka O regeneracji belki

O regeneracji tylnej belki w Peugeot i Citroen

Co to jest regeneracja naprawa tylnej belki?

Regeneracja tylnej belki w Peugeot i Citroen to nic innego jak wymiana części, które uległy uszkodzeniu na nowe (czopy, łożyska, uszczelniacze ,tuleje met-gum poprzecznicy), oraz regeneracja, lub wymiana na regenerowane innych uszkodzonych elementów.

Należy to podkreślić, ze do naprawy są używane nowe, oryginalne części o nominalnych wymiarach, a wszystkie elementy tylnej belki wracają do stanu fabrycznego, dlaczego to jest ważne, dlatego że niejednokrotnie w regeneracji innych podzespołów używane są niefabryczne dorabiane, nad wymiarowe części, a sama regeneracja wykonywana jest przez firmy nie mające ani sprzętu , ani doświadczenia, wówczas podzespoły niby po regeneracji nie mają odpowiedniej trwałości, co psuje ogólny pogląd na regenerację, jako taką. My stosujemy technologię, która gwarantuje wysoką jakość belek - np. tylna belka Peugeot 206.

Tylna belka Peugeot Citroen jak każde inne zawieszenie podlega zużyciu, nie ma zawieszeń nie zużywających się. Specyficzna konstrukcja tylnej belki Peugeot Citroen stawia przed wykonującym naprawę mechanikiem szczególne wymagania odnośnie umiejętności, wiedzy i doświadczenia oraz dokładności montażu. Najmniejsze błędy i niedociągnięcia popełnione podczas naprawy powodują, że tylna belka ma drastycznie obniżoną trwałość.

Oczywistą sprawą podczas naprawy belki jest wymiana na nowe czopów belki i łożysk z uszczelniaczami, ale nie tylko to jest istotą naprawy belki.

Często pomijane z braku wiedzy lub możliwości naprawy są uszkodzenia gniazd łożysk (trzeba wiedzieć , że już nadmierna korozja gniazd osadzenie łożyska powoduje, że po wprasowaniu łożyska w takie nie zregenerowane gniazdo powstają nieszczelności) , osadzeń mocowań drążków stabilizatora, samych mocowań i drążków stabilizatora, a to ma ogromny wpływ na trwałość naprawy. Dlaczego tak się dzieje? Otóż nowe czopy i łożyska belki są dostępne jako części zamienne i nie są stosunkowo drogie, ale już uszkodzone elementy tylnej belki gdzie osadzone są łożyska (wahacze, rury) znacznie podnoszą koszt naprawy w przypadku chęci ich wymiany na nowe.

Nasza firma posiada sprzęt dzięki, któremu wykonujemy regenerację tych elementów przywracając im stan fabryczny i nominalne parametry. A taka regeneracja jest znacznie tańsza niż zakup nowych np. wahaczy.

Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 na podnośniku Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 na podnośniku Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 na podnośniku Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 na podnośniku Zużycie tylnej belki Peugoet 206 Zużycie tylnej belki Peugoet 206 Wahacz tylnej belki Peugeot 206 po naprawie Wahacz tylnej belki Peugeot 206 po naprawie Tokarka i tylna belka Tokarka i tylna belka Tokarka i tylna belka Tokarka i tylna belka Partner tylna belka gniazdo Partner tylna belka gniazdo Partner tylna belka gniazdo Partner tylna belka gniazdo Kilka tylnych belek na stole Kilka tylnych belek na stole

Zobacz podnośniki na wynajem

Dlaczego regeneracja, lub tylna belka po regeneracji kosztuje 4 x mniej niż nowa?

Tylna belka zbudowana jest z wielu elementów, z których tylko kilka podlega bezpośredniemu zużyciu , reszta zachowuje swoje właściwości techniczne przez cały okres użytkowania tylnej belki i i nie ma potrzeby ich wymiany, a koszty ich produkcji jako nowe elementy są znaczne dlatego, nowa tylna belka jest tak droga.

Taka jest korzyść z regeneracji, że wymienia się tylko to co jest uszkodzone i się zużywa ,a pozostałe elementy belki są jedynie zabrudzone, ewentualnie powierzchniowo pokryte korozją. Wyczyszczenie tych elementów, ewentualnie malowanie jest znacznie tańsze, niż produkcja nowych.

Zasada powyższa dotyczy nie tylko tylnej belki Peugeot Citroen, ale wielu innych elementów współczesnych pojazdów, które z powodzenie poddawane są procesowi regeneracji i odzyskują swoje pierwotne właściwości techniczne znacznie niższym kosztem niż produkcja nowych.

Czy wszystkie belki, lub ich elementy zawsze można zregenerować?

Tak, zapewniamy każdego klienta, że obojętnie w jakim stanie tylna belka by nie była, my ją naprawimy.Posiadamy na stanie duże ilości belek przeznaczonych na rozbiórkę na części, w razie sytuacji gdy, któreś elementy belki są tak uszkodzone, że nie daje się ich przywrócić do stanu fabrycznego w żaden sposób. Chodzi głównie o dwie sytuacje, gdy tylna belka jest skrzywiona i druga sytuacja , gdy rura tylnej belki typu Xsara ZX 306 ma uszkodzone osadzenie łożyska wewnętrznego, wówczas takie elementy są złomowane i zastępowane innymi sprawnymi.

Rura tylnej belki Xsara Zx 306 jest elementem cienkościennym i regenerować można tylko osadzenie łożyska igiełkowego większego w jarzmie rury. Osadzenia wewnątrz rury nie da się zregenerować i w przypadku jego uszkodzenia rura jest złomowana. Na takie przypadki jesteśmy przygotowani skupując tylne belki z przeznaczeniem do rozbiórki na części.

Nasze tylne belki

Najpopularniejsze regenerowane tylne belki na wymianę:
- tylna belka Peugeot 206
- tylna belka Citroen Xsara
- tylna belka Peugeot 306
- tylna belka Citroen Berlingo
- tylna belka Peugeot Partner
- tylna belka Renault Kangoo

Dojazd

Znaleziono nas na hasła:

 • budowa tylnej belki peugeot 306
 • naprawa tylnej belki dąbrowa górnicza
 • gdzie zregenerować belkę citroen
 • co potrzeba aby zregenerowac tylna belke
 • JAK ZREGENEROWAĆ BELKE W 306
 • jak zregenerować belkę 206
 • czy mozna zregenerowac ostylna citoena xsara
 • jakzregenerowac belke scenic
 • KIEDY regenerowac tylna belke
 • gdzie mozna naprawic tylna belke do peugeota 306
 • naprawa belki skrętu fabianowo
 • regeneracja tylnej belki w peugote 206 dabrowa górnicza
 • jak naprawic tylną belke mazda121
 • gdzie zregenerować tylną belkę
 • czopu i łożysko peugeot 206
 • gdzie zregenerować belkę tylną bialystok
 • części zamienne użytku wewnętrzne peugeot partner
 • czy mozna zregenerowac drążek stabilizatora
 • lozyska
 • gdzie w łodzi zregenerować tylną belkę w citroenie