Regeneracja tylnej belki w samochodach Peugeot i Citroen, tylna belka Peugeot 206 oraz tylna belka.

Tysiące naprawianych belek MIESIĘCZNIE! Zadzwoń

Strona główna || regeneracja tylnej belki

O sklepie tylnej belki

Oferta skierowana zarówno do warsztatów, serwisów jak i klientów indywidualnych.

Jednym ze sposobów w jaki może być naprawiona tylna belka Peugeot Citroen Renault jest zakup w naszej firmie tylnej belki po regeneracji na wymianę za zużytą.

W ofercie posiadamy tylne belki do większości modeli Peugeot Citroen Renault, których naprawą regeneracją zajmuje się nasza firma.

Tylna belka w poszczególnych modelach, a w danym modelu w zależności od wersji jest inna. Wersje nadwozia (hatchback, sedan, kombi, furgon, 5-cio drzwiowe, 3 drzwiowe), układ hamulcowy (hamulce bębnowe, tarczowe, z ABS, bez ABS) wersje silnika, rok budowy auta wszystkie te cechy mają wpływ na to jaka w danym egzemplarzu pojazdu jest tylna belka.

Mając wieloletnie doświadczenie, wiedzę w wąskim zakresie działalności (tylko regeneracja tylnej belki) na podstawie w/w cech, posiłkując się danymi producenta pojazdu dobieramy odpowiednią tylną belkę dla danego modelu, a Ty masz pewność, że otrzymasz belkę przeznaczoną właśnie dla tego pojazdu.

Zalety takiej formy naprawy tylnej belki:

  • pewność doboru tylnej belki do modelu samochodu
  • pewność co do jakości tylnej belki (po naprawie w profesjonalnej firmie, z gwarancją)
  • krótki czas unieruchomienia pojazdu w warsztacie (jedziesz do mechanika na wymianę tylnej belki dopiero jak ją otrzymasz, sama wymiana tylnej belki jest szybka)
  • nie blokujesz mechanikowi stanowiska co przekłada się na cenę usługi
  • mechanik otrzymuje tylną belkę, którą przyjemnie się wymienia (estetyczny wygląd, kalibrowane wszystkie gwinty, sprawdzane, czyszczone i kalibrowane technologiczne otwory montażowe)

Tylna belka na wymianę może być zakupiona w naszej firmie bezpośrednio, lub za pośrednictwem ogólnopolskiej firmy kurierskiej, z którą mamy umowę na transport.

Skrócony schemat transakcji zakupu tylnej belki:

  1. Zamówienie wysłane przez internet, SMS lub fax (ważne dane – adres, telefon kontaktowy, dane samochodu)
  2. Wysyłka tylnej belki z kaucją za pobraniem.
  3. Przełożenie tylnej belki.
  4. Prośba o przysłanie kuriera po odbiór zużytej belki.
  5. Zwrot kaucji na podane konto po otrzymaniu przez nas zużytej tylnej belki.