Regeneracja tylnej belki w samochodach Peugeot i Citroen, tylna belka Peugeot 206 oraz tylna belka.

Tysiące naprawianych belek MIESIĘCZNIE! Zadzwoń

Strona główna || regeneracja tylnej belki Ciekawostki motoryzacyjne Citroen Metropolis

Citroen Metropolis

Citroen Metropolis, concept car ze stajni francuskiego producenta został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności na targach Szanghai World Fair w maju bieżącego roku.

Limuzyna mająca konkurować z topowymi modelami niemieckich marek ma pojawić się w produkcji seryjnej pod nazwą DS9. Samochód jest w prawdzie oparty na konstrukcji Peugeota 508 i Citroena C6, jednak jego długość to aż 5,3 metra, więcej niż produkowany obecnie przez Audi model A8 L (wersja przedłużona).

Nie wiadomo jeszcze, kiedy z taśmy produkcyjnej zjedzie pierwszy egzemplarz, wiemy już, że stanie się to na rynku azjatyckim, w wyniku współpracy koncernu PSA i chińskiej firmy Changan Automobile Group. Gregorie Olivier, stojący na czele azjatyckiego oddziału Citroena nie wyklucza, że koncern podejmie decyzję o wprowadzeniu modelu na rynek europejski, kiedy to jednak nastąpi nie wie nikt. Jako że Metropolis zebrał bardzo pozytywne opinie, DS9 ma być stylistycznie niemal identyczny, producent przewiduje spore zyski na wschodzie, Azjaci lubują się bowiem w przedłużonych do granic możliwości luksusowych limuzynach.