Regeneracja tylnej belki w samochodach Peugeot i Citroen, tylna belka Peugeot 206 oraz tylna belka.

Tysiące naprawianych belek MIESIĘCZNIE! Zadzwoń

Strona główna || regeneracja tylnej belki Ciekawostki motoryzacyjne Hors-serie - ekskluzywne Peugeoty

Hors-serie - ekskluzywne Peugeoty

Peugeot zamierza powiększyć swoją rodzinę aut o bardziej ekskluzywne tak jak w przypadku Citroena seria modeli DS. Już niedługo grupa PSA (właściciel również Citroena) wprowadzi specjalną serię modeli hors-serie.

Auta z tej serii będą lepiej wyposażone i wykończone, przez co będą podchodzić wręcz pod modele z segmentu premium i tym samym będą się wyróżniać od "zwykłych" z lwem na masce. Choć nazwa hors-serie pochodzi z języka francuskiego (poza serią/seryjną produkcją), to jednak na wszystkich rynkach pozostanie w tej formie i nie będzie tłumaczona na inne języki.

Pierwszym modelem z rodziny hors-series będzie Peugeot RCZ, który do sprzedaży trafi już w czerwcu br. Bazujący na kompakcie 308, sportowy Peugeot będzie wytwarzany w zakłach Magna Steyr w Austrii. Peugeot planuje wprowadzić w najbliższych latach jeszcze dwa kolejne modele z tej rodziny. Pierwszym z nich, który powinien już pojawić się na rynku w przyszłym roku, będzie wersja kombi (station wagon) modelu będącego następcą zarówno 407, jak i 607. Model ten najprawdopodobniej będzie się nazywać 508. Natomiast na dziś nic kompletnie nie wiadomo o trzecim z serii hors-serie. Przewidywany debiut rynkowy tego auta to 2012 rok. Z trzech modeli będzie się również składać rodzina DS Citroena.

Do obecnego już w sprzedaży modelu DS3, w przyszłym roku dołączy DS4 (koncept DS High Rider został pokazany w tym roku w Genewie), zaś w 2012 crossover bazujący na modelu C5 (najprawdopodobniej DS5).