Regeneracja tylnej belki w samochodach Peugeot i Citroen, tylna belka Peugeot 206 oraz tylna belka.

Tysiące naprawianych belek MIESIĘCZNIE! Zadzwoń

Strona główna || regeneracja tylnej belki Ciekawostki motoryzacyjne

Ciekawostki motoryzacyjne

Citroen Metropolis

Citroen Metropolis, concept car ze stajni francuskiego producenta został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności na targach Szanghai World Fair w maju bieżącego roku.

Limuzyna mająca konkurować z topowymi modelami niemieckich marek ma pojawić się w produkcji seryjnej pod nazwą DS9. Samochód jest w prawdzie oparty na konstrukcji Peugeota 508 i Citroena C6, jednak jego długość to aż 5,3 metra, więcej niż produkowany obecnie przez Audi model A8 L (wersja przedłużona).

Nie wiadomo jeszcze, kiedy z taśmy produkcyjnej zjedzie pierwszy egzemplarz, wiemy już, że stanie się to na rynku azjatyckim, w wyniku współpracy koncernu PSA i chińskiej firmy Changan Automobile Group. Gregorie Olivier, stojący na czele azjatyckiego oddziału Citroena nie wyklucza, że koncern podejmie decyzję o wprowadzeniu modelu na rynek europejski, kiedy to jednak nastąpi nie wie nikt. Jako że Metropolis zebrał bardzo pozytywne opinie, DS9 ma być stylistycznie niemal identyczny, producent przewiduje spore zyski na wschodzie, Azjaci lubują się bowiem w przedłużonych do granic możliwości luksusowych limuzynach.

 

Peugeot HR1

Zaprezentowany podczas salonu w Paryżu nowy model Peugeota sygnowany jako HR1, wzbudził spore zainteresowanie wśród odwiedzających imprezę. Samochód odznacza się niezwykle interesującym wyglądem, który powinien zadowolić zarówno miłośników SUV-ów jak też pojazdów sportowych.

Więcej: Peugeot HR1

   

Citroen Lacoste

Citroen zaproponował nowy concept nawiązujący do francuskiej firmy z branży odzieżowej Lacoste. Premiera Citroena Lacoste odbędzie się podczas salony motoryzacyjnego w Prayżu.

Główną ideą tego auta jest lekkość i świeżość. Zgodnie z tą koncepcją prototyp został wyposażony w 3-cylindrową jednostkę napędową, która absolutnie wystarcza do auta o takich gabarytach.

Więcej: Citroen Lacoste

 

Peugeot SR1

Nowa hybryda ze stajni Peugeot'a to rewelacyjnie wyglądający roadster SR1 wyróżniający się niebanalną stylistyką. Nowy model przedstawia kierunek, w którym mają zmierzać wszystkie auta marki Peugeot.

Oczywiście sceptycy mogą zarzucić, że w tym modelu zbyt dużo jest z Aston Martina. Naszym zdaniem nie można mówić tu o plgiacie, bo jest w nim duch Peugeot'a.

Więcej: Peugeot SR1

   

GTbyCitroen jednak nie będzie

Nieoficjalne wieści z zagranicznych mediów donoszą, iż Citroen nie zamierza wprowadzić swojego futurystycznego modelu GT do produkcji.

Francuski koncern nie wypowiadał się zbyt stanowczo co do możliwej produkcji seryjnej tego. Wszystko wskazuje na to, że auto jest zbyt rewolucyjne aby mogło się dobrze sprzedawać. Jednak wiele osób uważa to auto za jeden z najlepszych konceptów ostatnich lat, który jeszcze w 2008 roku był tylko projektem, modelem komputerowym, a w 2009 pojawił się pierwszy prototyp tego auta.

Więcej: GTbyCitroen jednak nie będzie

 

Nowy Citroen C4

Już jesienią na salonie samochodowym w Paryżu odbędzie się oficjalna premiera. Jednak Citroen już teraz postanowił zaprezentować część faktów o tym kompaktowym aucie.

Więcej: Nowy Citroen C4

   

Nowy Peugeot 508

Wersja produkcyjna Peugeota 508 będzie można zobaczyć już jesienią w Paryżu, a dla szerszej grupy odbiorców ma być dostępny już w przyszłym roku. Model ten ma zastąpić obecne na rynku 407 i 607. Najprawdopodobniej spowodowane jest to cięciem kosztów i wprowadzeniem jednego ekskluzywnego modelu zamiast dwóch.

Więcej: Nowy Peugeot 508

 

Hors-serie - ekskluzywne Peugeoty

Peugeot zamierza powiększyć swoją rodzinę aut o bardziej ekskluzywne tak jak w przypadku Citroena seria modeli DS. Już niedługo grupa PSA (właściciel również Citroena) wprowadzi specjalną serię modeli hors-serie.

Auta z tej serii będą lepiej wyposażone i wykończone, przez co będą podchodzić wręcz pod modele z segmentu premium i tym samym będą się wyróżniać od "zwykłych" z lwem na masce. Choć nazwa hors-serie pochodzi z języka francuskiego (poza serią/seryjną produkcją), to jednak na wszystkich rynkach pozostanie w tej formie i nie będzie tłumaczona na inne języki.

Więcej: Hors-serie - ekskluzywne Peugeoty

   

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Nasze tylne belki

Najpopularniejsze regenerowane tylne belki na wymianę:
- tylna belka Peugeot 206
- tylna belka Citroen Xsara
- tylna belka Peugeot 306
- tylna belka Citroen Berlingo
- tylna belka Peugeot Partner
- tylna belka Renault Kangoo

Dojazd

Znaleziono nas na hasła:

  • kiedy produkcja citroen metropolis
  • citroen metropolis kiedy w europie
  • cena citroena metropolis
  • antalex mogło
  • premiera citroena ds9
  • metropolis premiera site:.pl
  • citroen ds9 cena
  • peugeot 508 cena przedłużenia gwarancji
  • ciekawostki motoryzacyjne
  • ds9 metropolis premiera w polsce